HN1410300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HN1410300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14 14P 1x14P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS