HN0710300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HN0710300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~26 1x7P 3.5mm 300V 7 7P Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS