HI2301520000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI2301520000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x23P 23 23P 300V 5mm 8A Green - Pluggable System Terminal Block ROHS