HI1801530000G
MFR.Part #
HI1801530000G
JLCPCB Part #
C6630553
Package
P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 18 18P 1x18P 300V 5mm 8A Green Hinged (Snap On) P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS