HI1300500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI1300500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 13 13P 15A 1x13P 300V 5mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS