HI1201530000G
MFR.Part #
HI1201530000G
JLCPCB Part #
C6207383
Package
P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 12~28 1x12P 300V 5mm 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS