HI1121530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI1121530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 1x11P 300V 7.5mm 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS