HI0930530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI0930530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x9P 300V 7.62mm 8A 9 9P Green Hinged (Snap On) - Pluggable System Terminal Block ROHS