HI0821530000G
MFR.Part #
HI0821530000G
JLCPCB Part #
C6207352
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x8P 300V 7.5mm 8 8A 8P Green Hinged (Snap On) Male Plug P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS