HI0801530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI0801530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x8P 300V 5mm 8 8A 8P Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS