HI0630530000G
MFR.Part #
HI0630530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x6P 300V 6 6P 7.62mm 8A Female Plug Green Hinged (Snap On) - Pluggable System Terminal Block ROHS