HI0530530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI0530530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 300V 5 5P 7.62mm 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS