HI0401530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI0401530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1x4P 300V 4 4P 5mm 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS