HI0300500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HI0300500000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x3P 3 300V 3P 5mm 8A Green - Pluggable System Terminal Block ROHS