HH1300800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HH1300800000G
JLCPCB Part #
C5729319
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 13P 15A 300V 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS