HA2301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HA2301500000G
JLCPCB Part #
C6051960
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 10A 23 23P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS