HA1951500000G
MFR.Part #
HA1951500000G
JLCPCB Part #
C6955427
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 150V 19 19P 2.54mm 2A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS