HA1551500000G
MFR.Part #
HA1551500000G
JLCPCB Part #
C6955423
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 15 150V 15P 2.54mm 2A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS