H71300830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
H71300830000G
JLCPCB Part #
C3309280
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 16~20 1x13P 300V 5mm 8A Gray 插件,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS