H61300801000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
H61300801000G
JLCPCB Part #
C5729176
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 11A 13 13P 300V 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS