H21300800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
H21300800000G
JLCPCB Part #
C6267368
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1 10A 13 13P 300V 7.5mm Gray Through Hole Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS