F3311A7H121026E200
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
F3311A7H121026E200
JLCPCB Part #
C3169162
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.02mm 26P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS