EL2411530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EL2411530000G
JLCPCB Part #
C6239151
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x24P 24 24P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS