EL2311530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EL2311530000G
JLCPCB Part #
C6612667
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x23P 23 23P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS