E22111300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E22111300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x21P 21 21P 3.5mm 300V Male Plug Orange Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS