E21611300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E21611300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~28 16 16P 1x16P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS