E21411300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E21411300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14 14P 14~28 1x14P 3.5mm 300V Female Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS