E21011300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E21011300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10A 10P 14~28 1x10P 3.5mm 300V Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS