E20911300000G
MFR.Part #
E20911300000G
JLCPCB Part #
C6028707
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x9P 3.5mm 300V 9 9P Male Plug Orange Screw P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS