E20711300000G
MFR.Part #
E20711300000G
JLCPCB Part #
C6941262
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x7P 3.5mm 300V 7 7P Male Plug Orange Screw P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS