E20511300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E20511300000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~28 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Male Plug Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS