AT13-12PA-BM03
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AT13-12PA-BM03
JLCPCB Part #
C17608742
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+125℃ 12P 13A 2 250V 2x6P 4.4mm 6 6.35mm Copper alloy Gray Right Angle Tin Push-Pull Wire To Board Connector ROHS