77315-124-24LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
77315-124-24LF
JLCPCB Part #
C3334606
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-65℃~+125℃ 1 2.4mm 2.54mm 2.84mm 24P 3A 6.75mm Black Phosphor bronze Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS