75844-302-04LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
75844-302-04LF
JLCPCB Part #
C3329325
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-65℃~+130℃ 110V 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 3.43mm 4P 5.84mm 5A Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS