68422-110HLF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
68422-110HLF
JLCPCB Part #
C3339289
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 10P 110V 2.54mm 2.54mm 5.4mm 5A 8.08mm Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS