67996-408-158028LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
67996-408-158028LF
JLCPCB Part #
C3324361
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-65℃~+125℃ 15.8mm 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2.79mm 3A 8P Black Phosphor bronze Pin Header Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS