10156001-051100LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
10156001-051100LF
JLCPCB Part #
C3643393
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 100V 2 500mA 50P Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS