A-SP1943AB1R6AGHC-C01-2T
Extended
Manufacturer
Amicc
MFR.Part #
A-SP1943AB1R6AGHC-C01-2T
JLCPCB Part #
C5179619
Package
SMD-4P,1.6x1.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.6mm 1.5mm 1.6mm 130° B:2.5V~3.1V、R:1.6V~2.2V、G:2.5V~3.1V Common Anode G:100mW、R:75mW、B:100mW R:125mcd~300mcd、G:320mcd~500mcd、B:32mcd~80mcd R:2000V、G:1000V、B:1000V R:621nm、B:465nm~475nm、G:525nm~535nm Top-mount Water Clear SMD-4P,1.6x1.5mm RGB LEDs ROHS