A-SP1103R6GHS1C-A01-2C
MFR.Part #
A-SP1103R6GHS1C-A01-2C
JLCPCB Part #
C19171219
Package
SMD-4P,3x1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7V~2.4V、1.7V~2.4V、2.7V~3.6V 120° 20mA 225mcd、360mcd、1.12cd 515nm~530nm、600.5nm~609.5nm、624nm 518nm、613nm、632nm 60mW Red, Green, Orange Side View Mount Water Clear SMD-4P,3x1mm LED Indication - Discrete ROHS