A-SP1103R6GHB1W-A01-2C
MFR.Part #
A-SP1103R6GHB1W-A01-2C
JLCPCB Part #
C19171234
Package
SMD-4P,3x1mm
Description
-40℃~+85℃ 120° 2.4V、3.6V、3.6V 20mA 225mcd、225mcd、900mcd 460nm~475nm、515nm~530nm、624nm 468nm、518nm、632nm 60mW Common Anode Red, green, blue Side View Mount SMD-4P,3x1mm LED Indication - Discrete ROHS