SH50C-5.0-36
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH50C-5.0-36
JLCPCB Part #
C17389684
Package
Plugin,24.1x15.2mm
Description
20mΩ 36uH 5A ±20% 插件,24.1x15.2mm Power Inductors ROHS