SH150T-0.44-252
MFR.Part #
SH150T-0.44-252
JLCPCB Part #
C17638456
Package
Plugin,14.2x14mm
Description
252uH 440mA 900mΩ ±20% Plugin,14.2x14mm Power Inductors ROHS