SL12-22101-AT
Extended
Manufacturer
Ametherm
MFR.Part #
SL12-22101-AT
JLCPCB Part #
C3760866
Package
Plugin,P=7.8mm
Description
12mm 1A 220Ω 5.5mm 7.8mm 插件,P=7.8mm Resettable Fuses ROHS