RUC-2013-26-5230-K
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RUC-2013-26-5230-K
JLCPCB Part #
C6207805
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 15ms 16A 20ms 230V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 440V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS