RM85-2021-35-5110
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RM85-2021-35-5110
JLCPCB Part #
C5854025
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V 16A 3ms 440V@AC 7ms AgNi Plugin Power Relays ROHS