RM84-2012-35-5120
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RM84-2012-35-5120
JLCPCB Part #
C6397226
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 440V@AC 7ms 8A AgNi Plugin Power Relays ROHS