R15-1014-23-3230-K
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-1014-23-3230-K
JLCPCB Part #
C6372985
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 10ms 12ms 230V 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 440V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS