AOZ2262AQI-10
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOZ2262AQI-10
JLCPCB Part #
C2070843
Package
QFN-22(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1 10A 150uA 4V~28V Adjustable Buck Buck Built-in Yes QFN-22(4x4) DC-DC Converters ROHS