AOI600A60
MFR.Part #
AOI600A60
JLCPCB Part #
C3281203
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11.5nC@10V 3.5V 600V 600mΩ@10V 608pF 8A 96W TO-251A MOSFETs ROHS