AMSRW-786.5-NZ
MFR.Part #
AMSRW-786.5-NZ
JLCPCB Part #
C6124113
Package
SIP,11.5x9mm
Description
1 500mA 6.5V 91% 9V~72V SIP,11.5x9mm DC-DC Power Modules ROHS